Wspieramy Klientów w bieżącej działalności i wskazujemy potencjalne zagrożenia na przyszłość, aby zapewnić bezpieczeństwo prawne.
Opieramy się zarówno na sprawdzonych strategiach prawnych jak i tworzymy innowacyjne, indywidualne rozwiązania.
A profesjonalizm i terminowość wykonywanych prac jest tylko oczywistym dodatkiem.

Odszkodowania za wypadki

Kancelaria doradza przy dochodzeniu odszkodowań osobowych i rzeczowych poszkodowanym w wypadkach oraz ich rodzinom. Prowadzone przez nas sprawy, w których uzyskaliśmy odszkodowania dla naszych Klientów dotyczyły głównie wypadków komunikacyjnych oraz wypadków przy pracy.

Dochodzenie odszkodowań absorbuje wyłącznie Kancelarię, a jest bardzo ułatwione i nie wiąże się z kosztami dla naszych Klientów. Decydując się na zlecenie nam dochodzenia odszkodowania na Państwa rzecz, nie ponosicie Państwo żadnych kosztów dochodzenia odszkodowania, aż do wyegzekwowania odszkodowania. Macie Państwo pełny wpływ na ustalenia z firmą ubezpieczeniową - w szczególności co do kwoty ewentualnej ugody, ponieważ Kancelaria nigdy nie podejmuje decyzji o ugodzie, bez Państwa akceptacji. Odszkodowanie za wypadek musi być satysfakcjonujące dla naszych Klientów i z tego względu mają Oni pełną wiedzę i możliwość uczestnictwa w sprawie. Zapewniamy profesjonalną obsługę - sprawy prowadzone przez doświadczonych radców prawnych oraz pomoc w powrocie do zdrowia - pomagamy uzyskać szybkie i darmowe leczenie oraz rehabilitację. Uzyskane przez nas odszkodowania za wypadki pomogły zaspokoić zarówno bieżące potrzeby poszkodowanych jak i zabezpieczyć przyszłość.  

mapa dojazdu
Kancelaria Radcy Prawnego Monika Cieślak
Elżbiety Drużbackiej 7 lok. 3, 01-622 Warszawa
tel. +48 534 39 39 39; faks: + 48 22 621 24 98
e-mail: biuro@kancelaria-cieslak.pl
.
Tworzenie stron www: www.amill.pl